טלטייפ השכרת משרדים לפי שעה - מדריך מהיר לעסק בתנועה

072-2232899

משרדים להשכרת לפי שעה

זבוטינסקי 35 רמת גן - צמוד למתחם הבורסה

אתה והעסק שלך

כמה מנכ"לים אתה מכיר? מנכ"לים של חברות גדולות? כאלו שמגיעים עם משרד מהודר בקומה ה-215, מזכירה, מנהלת משרד מהודרת בלובי, ורכב חברה, שרק הגלגל הרזרבי בו עולה כמו המשכורת של המזכירה.
כמה מנכ"לים כאלו אתה מכיר? כנראה שלא הרבה.
אם אתה קורא את הכתבה הזו – כנראה שגם אתה לא מנכ"ל של חברה גדולה. אבל כנראה שאתה כן מנהל של עסק, עם שאיפות גדולות, ומטרות ברורות.
רוב האנשים לא יודעים כמה קשה לנהל עסק של אדם אחד. הבעיה היותר גדולה – רוב האנשים שמנהלים עסק כזה לא יודעים כמה קשה לנהל אותו. אתה, כלומר העסק, נמצא בתנועה מתמדת, בכל רגע נתון. עסק של אדם אחד אומר שהעסק קם בבוקר, מצחצח שיניים, אוכל משהו קל ויוצא לשטח. העסק הזה נוהג ברכב, ממשרד של הלקוח אחד, לפגישה עם הלקוח הבא בבית קפה, פלאפל תוך כדי נהיגה, ואם יש זמן אז ארוחה טובה ב"קופיקס", והלאה ללקוח הבא. בסוף היום, העסק מתקלח, אוכל משהו מול המסך במקרה הטוב, ומול מסך העבודה במקרה הפחות טוב, אחרי-כן הוא הולך לישון.
החיים שלך ב-take away, וזו בהחלט דרך חיים. אם אתה טוב במה שאתה עושה – אתה יכול להתפרנס יפה. אם אתה יעיל – אתה יכול להתפרנס הרבה יותר יפה.
מבחן תוצאה של מנכ"ל חברה גדולה הוא כמה יעיל הבנאדם. בדיוק כמו ארגון של איש אחד. בדיוק כמוך.
 
אז כמה יעיל אתה?

כדי שתוכל לעמוד על הקרקע – העסק שלך צריך להיות בעננים

מבחן אסוציאטיבי שערך מכון מחקר של אוניברסיטה אמריקאי לפני מס' שנים, העלה שכאשר שואלים אדם מה מזכירה לו המילה "עננים" – התשובה המיידית הייתה "גשם" (והתשובה אחריה היתה the simpsons. ככה זה כפתיח של סדרת טלויזיה לא משתנה 24 שנים).
רוצה לנחש מה תהיה התשובה המיידית בעוד 7-10 שנים?
שירותי הענן כבר מוכרים לכל בעל עסק בכל גודל כמעט. האחסון בענן הופך את העסק שלך, כלומר אותך – לנייד וזמין בהרבה. אתה יכול לאחסן את כל החומרים שלך בלפ-טופ, ועכשיו אתה יכול גם לאחסן את הלפ-טופ בתא המטען, ולהוציא אותו רק בשעת הצורך.
אתה יכול לשלוף מצגת מתוך הענן באמצעות הסמארטפון, לערוך אותה, להחזיר לענן ולהמשיך בלפ-טופ, כשאתה עוצר לקפה.  כשלקוח מתקשר אליך ומבקש קובץ ישן – אין צורך להתיש את המזכירה שאין לך בחיפושים בארכיון. לא משנה היכן אתה – העסק שלך מגובה וזמין מיידית. חברות רבות מציעות היום שירותי ענן בחינם או בתשלום סמלי, ונותנות לך את החופש לעבוד בתנועה. 

כשאתה שוכח משהו – גם המזכירה שלך שוכחת משהו

ככה זה בעסק של איש אחד – אתה המנכ"ל, המזכירה, מנהל הכספים ונציג שירות הלקוחות. גם עסק זעיר זקוק לכל השירותים האלו כדי להתקיים, אך הפתרונות והמשאבים דלים יותר. ישנן לא מעט אפליקציות ויישומים דיגיטליים המקנים כלים מהירים ונוחים לניהול סדר יום, תזכורות ומשימות. היתרון המוחלט של יישומים אלו הוא מחיר וחווית משתמש אך עדיין – מי שעושה את כל העבודה הוא אתה – המנכ"ל, המזכירה, מנהל הכספים.
פתרון נוסף, יקר במעט, אך עדיין חסכוני ויעיל, הוא השכרת שירותים וירטואליים. החל בהשכרת כתובת וירטואלית למשלוח דברי דואר, או קבלת הודעות, ועד מזכירה וירטואלית, המטפלת במגוון עניינים אדמיניסטרטיביים ועוזרת לא לפספס דברים חשובים. מענה של מזכירה משדר על מקצועיות ומעיד על זמינות ורצינות בפני לקוחותהחסכון הכספי פה עצום.
כלי נוסף נהדר הוא הנהלת חשבונות מקוונת. ברשת ישנן כיום תוכנות רבות ותקדמות לניהול הצד הפיננסי של העסק. במספר לחיצות כפתור אתה יכול להוציא את כל סוגי החשבוניות, לנהל מעקב אחרי הכנסות והוצאות ולהפיק דוחות חשובים וממוקדים על ההתנהלות הכלכלי. מעבר ליעילות הכספית, יש פה גם חסכון משמעותי בניירת - ירוק לסביבה. בנוסף, השליטה שלך בתוכנה שכזו נותנת לך יכולת לדעת מה מצב העסק שלך, וגם לתכנן קדימה.

"אני אצלם ואשלח לך כשאגיע למשרד."

תשובה שסביר להניח שיצאה או תצא מהפה שלך, או מהפה של הלקוח שלך, כאשר בפגישה עסקית תצטרכו לצלם איזשהו מסמך, חוזה או טופס, שהיית רוצה לסיים איתו ולהמשיך. עקרון המיידיות הוא קלף מנצח. כל הקונספט של "אחרי זה" פוגע קודם כל בך, בתדמית שלך וביכולת שלך לקדם עניינים כאן ועכשיו. אם הניירת מהווה חלק לא מבוטל מההתנהלות שלך – כדאי לך לשקול שימוש במדפסת ניידת. על-פי רוב, מדובר במדפסת קטנה מימדים היכולה להכנס לתיק נישא, והיא מאפשרת גם יכולת סריקה ולעתים אפילו שירותי פקס. מחירי מדפסות כאלה נעים סביב 500 ש"ח, ואם יש לך את היכולת הכלכלית – זה בהחלט כלי שכדאי לשקול את רכישתו.

מדריך מהיר לעסק בתנועה

נו, והגעת כבר למשרד?

אז זהו, כאן אנחנו נכנסים לתמונה. יכול להיות שבכל מה שקראת עד עכשיו לא חידשנו לך כלום, יכול להיות שחשפנו בפניך עולם ומלואו, ויכול להיות שנתנו לך נקודות למחשבה. בכל מקרה – זה לא הדבר היחיד שאנחנו מביאים.
אנחנו מציעים לך מה שכל עסק נייד חייב לעצמו -  משרד. זוכר את המנכ"ל של החברה הגדולה? הוא יושב במשרד עם חלון גדול ומזגן שקורא מחשבות, והוא נפגש עם אנשים שגם יושבים במשרדים כאלו. אז אנחנו מציעים לך משרד כזה. לא לתמיד, לשעה, שעתיים, לפי פגישה, במנוי חודשי. משרד עם מזגן וחלון גדול, מדפסת, אינטרנט, שירותים נקיים, מכונת קפה, ועוד המון דברים קטנים וגדולים שישימו אותך במקום רציני וטוב יותר בעולם העסקי. אתה יכול לשים שלט עם שם העסק שלך ליד הדלת, אתה יכול לתת כתובת כשאתה שולח זימון ללקוחות שלך, אתה יכול לתת להם סיסמה לאינטרנט האלחוטי שלך, אתה יכול לבוא בלבוש ייצוגי ולתלות את הז'אקט בכניסה.
והכי הכי חשוב – אתה יכול לחסוך המון כסף!
השכרת משרד לפי שעה חוסכת לך אלפי שקלים בחודש, מונעת ממך תשלומי ארנונה,  אינטרנט, חשמל, מים ושאר כאבי ראש וכיס. עקרון המיידיות והעבודה שלך בתנועה נשמרים, אבל אתה מקבל בנוסף את הנראות והייצוגיות הנדרשים, בהתאמה אישית ובזמן הדרוש.
את השירות הזה אתה חייב להכיר, וכדאי לך גם להתנסות.
כל מה שאתה צריך לעשות הוא לשלוח לנו מייל, ואנו ניצור איתך קשר בהקדם.
 

בנייני התאומים (צמוד למתחם הבורסה) ז'בוטינסקי 35  רמת גן