טלטייפ השכרת משרדים לפי שעה - הדרך להישאר מפוקס בזמן עבודה מהבית

072-2232899

משרדים להשכרת לפי שעה

זבוטינסקי 35 רמת גן - צמוד למתחם הבורסה

עובדים מהבית ? הדרך להישאר מפוקס ופרודוקטיבי בזמן עבודה מהבית

אתה אף לא מבין כמה הדירה שלך מסיחה את דעתך עד הרגע שאתה מנסה לעבוד בה . מרגע שהתיישבת והתחברת למחשב כל מטלה שתכננת לעשות בבית, כל תוכנית טלוויזיה שרצית לראות יזעקו לך, ויאותתו לך לעזוב את המשימות של העסק לטובת רק דבר אחד מהיר...  ולפני שהיום נגמר אתה כבר עמוק בתוך התוכניות האהובות שלך , אפילו כתיבת שורות אלה הייתה במשותף עם הסדרה שלי "משחקי הכס", וכל מה שהספקת לעשות זה לכתוב כמה שורות או לשלוח כמה מיילים.
עם זאת ישנן מס' דרכים שאתה יכול להפחית את הסחות הדעת, על ידי הפיכת הדירה שלך (ואת עצמך) למקום ידידותי לעבודה:
  1. ליצור סביבת עבודה – מצד אחד אנחנו עסקים בתנועה, מצד שני עדיין יש לנו משרד קבוע שלפעמים הוא הבית שלנו, המשרד בבית לא צריך להיות הספה מול הטלוויזיה ובטח לא בחדר השינה ליד המיטה. צור סביבה ייעודית בדירה שלך לעבודה ותמיד להגיע לאותו מקום שיעזור לך לשייך, בתת מודע,  את המקום לעבודה.
 
  1. צור שגרה – כעסק בתנועה גם אנחנו חייבים לייצר שגרה, להחליט איך לנצל את הזמן זה היתרון הגדול ביותר בלעבוד מהבית, אבל זה דורש ממך להגדיר, ולדבוק בלוח הזמנים שאתה קובע לך. למשל קבע שעת התחלה וסיום של העבודה לכל יום, ולהבהיר לכל יושבי הבית שבזמן הזה אתה לא זמין אלא בעבודה. צור הפסקות בשגרה הזאת ותזמן אותם. 
 
  1. תראה מקצועי – חדשות לא טובות ... אתה לא יכול ללבוש פיג'מה לעבודה. כמו שאתה לא יכול להיכנס למיטה עם המחשב הנייד ככה אתה לא יכול להיכנס "למשרד" עם פיג'מה, אין צורך ללבוש חליפה אבל מכנס ג'ינס וחולצת טריקו ייתנו לך תחושה של הגעה למשרד ותחילת יום עבודה, גם אם אין לך פגישות באותו יום הקפד להשתמש בטיפ זה .                                                                                                                                                                                                                                                            
  2. הגבל בדיקת הדואר האלקטרוני, והנייד - זאת המשימה קשה מכולם, בדיקת הדוא"ל שלך במרווחי זמן קבועים יכולה להיות מצוינת מאוד עבור הפרודוקטיביות שלך. זו מחשבה חכמה להפריש 2 או 3 פעמים בכל יום כדי לבדוק את כל הדואר האלקטרוני שלך, זה יגרום לך להתרכז בעבודה ולהשלים משימות מהתחלה ועד הסוף. לגבי הנייד זה כבר מסובך, משמעת עצמית תעזור לכם.                                                                                                                                                                                                   
  3. קדחת הבית – אם אתה שם לב שאתה עובד רוב היום ולא יוצא כמעט מהבית, שנה אווירה מידי פעם וצא לעבוד מבית קפה, (וסליחה מראש על הקידום שאני עושה לשירות שלנו) ישנם גם משרדי עבודה ייעודים לכך, כמו משרדי עבודה לפי שעות, אין צורך לשלם על משרד לחודש שלם. 
תעבדו איפה שנוח לכם ! בבית, בבית קפה, בים .... אבל את הפגישות שלכם, עם הלקוחות, תעשו בצורה מקצועית ומכובדת במשרדים פרטיים, משלכם, בהשכרה לפי שעה.
 

בנייני התאומים (צמוד למתחם הבורסה) ז'בוטינסקי 35  רמת גן