טלטייפ השכרת משרדים לפי שעה - מדריך הגאדג'טים

072-2232899

משרדים להשכרת לפי שעה

זבוטינסקי 35 רמת גן - צמוד למתחם הבורסה

מדריך הגאדג'טים שכל עסק בתנועה, חייב שיהיה לו

עבודה בתנועה ומכל מקום יכולה להיות מאוד מרגשת במיוחד למי שיש לו עבודות משרד במשרה מלאה. סגנון חיים כזה של עצמאי שעובד מכל מקום ללא צורך במקום קבוע, יכול להיות מאוד נוח יחד עם זאת גם מאוד מאתגר. סגנון חיים כזה נותן לך חופשיות וגמישות אך צריך להבין שזה מקצוע וכך צריך להתייחס אליו.

הטכנולוגיה משחקת תפקיד גדול בחיי היומיום שלנו, והחלק הכי הטוב הוא שניתן להשתמש בה כדי לייעל את שגרת העבודה שלנו ולהפוך אותם קצת יותר קלים, או נוחים.  מלבד המספר האינסופי של יישומים ארגוניים לטלפונים, יש כמה גאדג'טים  שמציעים חסכון בזמן, מתח, וכסף.

להלן הרשימה ....
 

Rollup computer

לפטופ מתגלגל
זה כבר השיא ... (אומנם בפיתוח) אבל את המחשב הזה יכול להיות שתשכחו בבית או במשרד כי הוא לא מורגש , קל , ונוח לנשיאה, הכרחי לכל עסק בתנועה, רק שזה עוד לא למכירה ....

לרשימת המקלדות ומחירם 

מקלדת לייזר וירטואלית
לא, זה מוצר עתידני, זה מוצר שקיים. מקלדת שניתן להשתמש בה עבור הסמארטפון או המחשב הנייח. עם מקלדתהלייזר ניתן להפוך כל משטח שטוח למקלדת. נשמע דמיוני ? זה אפילו מגיע צלילי הקשה
...

לרשימת ולמחירים של smartpen

עט חכם / smartpen  :
עם Smartpen, אתה לעולם לא תפספס עוד מילה חשובה בפגישה, או בישיבה. השתמש בSmartpen להקליט את כל מה שאתה שומע, ולכתוב לקשר להקלטות השמע שלך ולהערות שלך. להיזכר בכל דבר שנאמר.
 Smartpen מאפשר לך לשלוח הערות ואודיו באמצעות דואר אלקטרוני, Google Docs, פייסבוק, מיקרוסופט OneNote, Livescribe, המכשיר הנייד שלך .

לרשימת המהדקים ומחירם

מהדק כוסות משקה :
קרה לכם ששפכתם משקה על הלפ טופ ? אני מקווה מאוד בשבילכם שלא, ועד שזה לא יקרה לא תבינו כמה המוצר הזה חשוב כדי למנוע נזקים של אלפי שקלים .
זה עולה גרושים אבל שווה הרבה יותר !

לרשימת המקלדות המתקפלות

מקלדת מתקפלת :
יש עולם של חיים בתוך המקלדת שלנו, פירורי ביסקוויטים, קפה שנשפך, פיסות של הכריך של אתמול, ועוד כל מיני השטויות .
ישנן היום מקלדות מתקפלות , עמידות במים בלתי ניתנות להריסה וישנן גם שמהירות בחושך ... מה שמאפשר לנו לעבוד באור משרד לא גבוה , או לעבוד בלילה בבית מבלי להאיר את כל הבית.

לרשימת מכשירי איתור ציוד קטן

מכשיר לאיתור ציוד אישי:
יום העבודה שלנו, העסקים בתנועה, בדרך כלל לא מסודר, אנחנו נעים ממיקום למיקום אחר, מפגישה לפגישה, ויש לנו נטיה להיות מפוזרים .... לכן הגאדג'ט הבא הוא הכרחי כדי לתת לנו שקט נפשי במהלך היום. זה מכשיר שימצא לכם בין 3 – 5 פריטים שתחליטו שאתם מפחדים לשכוח כגון ארנק, טלפון נייד, תיק, מפתחות לרכב וכו' .

לרשימת ומחירי האוזניות אלחוטיות 

אוזניות אלחוטיות מקצועיות :
יש ימים שאנו מדברים הרבה בטלפון, באותם ימים העבודה שלנו תהיה הרבה יותר קלה אם נהיה מחוברים לאוזניות מקצועיות שמקביל נוכל גם לכתוב וגם להתהלך ללא הפרעה בתקווה שזה לא מעביר לנו קרינה ...

לרשימת ומחירי מחממי קפה ניידים

מחממי קפה ניידים:
כשאנחנו בתנועה המצרך החשוב ביותר הוא... הקפה, אוהבים וחייבים לשתות קפה בעבודה, אבל למי מאיתנו זה לא קרה שהכנו את הקפה, התיישבנו מול המחשב, ופתאום נכנסה לנו שיחת עבודה שהתארכה והתארכה והקפה ? הוא כבר התקרר . אז הנה פתרון חכם ויעיל , מחמם קפה ניידים, וזה מתחבר למחשב ...

לרשימת ומחירי המיני סורקים

מיני סורק נייד :
אם הניירת של העבודה משתלטת לך על הבית ועל אזור העבודה שלך אתה חייב את הכלי הזה, הוא סורק סופר מהיר שקורא ומזהה את המאפיינים עיקריים של כל קבלה או מסמך, ומתייג אותו באופן אלקטרוני.
המיני סורק נייד יכול ללכת איתך לכל מקום, גם לפגישות שלך עם הלקוחות, אתה נראה מקצועי, ויעיל וזה אחלה "שובר קרח" ונושא לשיחת חולין עם הלקוח .
 

בנייני התאומים (צמוד למתחם הבורסה) ז'בוטינסקי 35  רמת גן