טלטייפ השכרת משרדים לפי שעה - עסק שעובד מהבית - 5 מגמות לשנים הקרובות

072-2232899

משרדים להשכרת לפי שעה

זבוטינסקי 35 רמת גן - צמוד למתחם הבורסה

יותר עבודה , יותר גמישות

מחקרים רבים מראים שהעסקים של איש אחד, עובדים עבור העסק שלהם 47 שעות בשבוע, בנוסף למטלות היומיומיות עם המשפחה.
מצפים מכם להיות זמינים כמה שיותר עבור הלקוחות שלכם כי לאף לקוח לא איכפת כמה קשה אתה עובד. אם אתה לא זמין מיידית אתה חושש שהוא ינטוש לטובת המתחרה. בגלל הצורך להיות זמין כמה שיותר זה יצריך מכם להיות גמישים יותר ויותר ולקפוץ ממשימה ביתית ולמשימה עסקית.

1

נסו לתכנן את היום כבר מערב קודם, תרשמו לכם את סדר היום ביומן כולל משימות משפחתיות. פתרון זה יאפשר לכם לקלוט יותר עבודה, לזהות בעיות במהלך היום ולהתארגן אליהם מראש.
שינויים לא קורים בין לילה. מגמות לא משתנות כרעם ביום בהיר, הן נבנות לאט, יום ביומו .

עם כניסתם של עובדים השייכים לדור ה , שזהו הדור שנולדו כשטלפונים סלולריים והחיבור התמידי לאינטרנט, מהווים חלק מרכזי מחייהם והתבגרותם, לשוק העצמאיים והמקצועות החופשיים, כנראה שהשנים הקרובות מסמנות את תחילתה של המהפכה בשוק העבודה .


אז הנה 6 שנויים, משמעותיים, שאנחנו יכולים לצפות להם בשנים הקרובות :

פחות הסכמים ארוכים והתחייבות ארוכה, ויותר הסכמים קצרי טווח 

עם הרצון שלכם להיות יותר גמישים ולהצליח בתרגילי הלוליינות שלכם בין חיי עבודה וחיי המשפחה, אתם תתתחילו לברור עבודות על מנת שתוכלו למקסם את הרווח שלכם לפי שעות העבודה שלכם. אתם לא תסכימו להסכמים ארוכים שיכבלו אתכם ללקוח כאשר תוכלו להשיג יותר מלקוח אחר באותו זמן עבודה. 

2

גם אתם בתור לקוחות וגם בתור נותני שירות תעדיפו לקחת הסכמים קצרי טווח, רק לאחר שתבחנו את הלקוח או נותן השירות תוכלו להגדיל את טווח ההתחייבות וגם אז תמיד תשאירו פתח יציאה כי תמיד תוכלו למצוא לקוח או נותן שירות טוב יותר.

המשרד יהפוך להיות פונקציונאלי

בין אם אתם עובדים מהבית, או ממשרד לפי שעות, או אפילו ממתחמי עבודה משותפים, המשרד שלכם הופך להיות פונקציונאלי. היום כשהקושי למצוא דירה הולך וגדל ואתם עובדים מהבית, אין לכם ברירה אלא להסתדר עם מה שיש. הדירה הקטנה שלכם צריכה להתאים גם למשרד.
אם יש לכם תקציב קטן, ותחליטו לצאת מהבית ולעבוד במשרד, שוב המשרד יהיה פונקציונאלי, למה ? כי יהיה צורך בחלוקת המשאבים בין כולם.

3

אם החלטתם להישאר בבית, תדאגו לעמוד בעקרונות העבודה מהבית שכתבתי במאמר הקודם, אבל אם החלטתם לצאת מהבית למשרד דעו שיש פתרונות יצירתיים בעלויות משתלמות, כגון משרדים לפי שעה או מתחמי עבודה משותפים.

טכנולוגיה תשתלט על עבודתכם 

מכיוון שהמונח "משרד" יילך ויטשטש, ככה הטכנולוגיה תשתפר על מנת לאפשר לנו להמשיך ולטשטש את המיקום הפיזי שלנו.
הצורך שלכם לקלוט יותר עבודה, בפחות זמן עבודה יצריך מכם תלות הולכת וגדלה בטכנולוגיה ובאוטומטיזציה שיאפשרו לכם את השינויים האלה.

4

חלק מפתרונות הטכנולוגיה שיאפשרו לכם להתגבר על מיקום הפיסי שלכם פירטתי במאמר הגאדג'טים שלי.

יותר לחץ

מחקרים מראים שהתרבות שלנו, העסקים של איש אחד, יותר ויותר זמינות לאורך היום בין אם זמינות של דואר אלקטרוני, טלפון, או אמצעי תקשורת היא מקור רעיל לעליית לחץ. ואנחנו צפויים לראות יותר עסקים קטנים לחוצים . ואולי זאת הנקודה שתהווה הצלחה או כישלון בהתמודדות של אותם עסקים .  

5

אחת הסיבות המרכזיות שגורמות ללחץ היא הנהיגה, והיום במיוחד כשהפקקים באזור המרכז גוברים חשוב לתכנן את היום בצורה נכונה. ראשית אני ממליץ לכם לקבוע כמה "בסיסים" שבהם תוכלו להתמקם ולעבוד או להיפגש עם לקוחות, כך תוכלו תמיד לתכנן ולנצל את הזמן בצורה הטובה ביותר בהתאם לשעות עומסי התנועה.

מחפשים משרד להיפגש עם הלקוחות שלכם ?

המלצה שלי היפגשו רק במשרד לפי שעות.

עסק שעובד מהבית - 6 מגמות לשנים הקרובות

שיווק אוטמטי

משימות השיווק הם גזלן הזמן הרב ביותר ביומו של עסק של איש אחד. המשימות האלה הם גם המשימות הכי מאתגרות ויש שיאמרו שנואות עליכם.

6

במהלך השנה האחרונה נכנס לחיינו המונח משפך השיווקי שמטרתו להפוך את השיווק שלכם למכונה אוט' שבה אתם נדרשים להכניס כסף בד אחד ולקבל לידים בצד השני. 
 
 

בנייני התאומים (צמוד למתחם הבורסה) ז'בוטינסקי 35  רמת גן